Maak kennis met een coach bij jou in de buurt:

Wanda Vendrig

Directeur Succesvol Scheiden Nederland

Succesvol Scheiden is een exclusief coachprogramma. Het is speciaal ontwikkeld voor en door ouders die positief met de andere ouder om willen gaan, in het belang van hun kinderen, tijdens en na de scheiding.
Ben jij op zoek naar een gecertificeerde coach die je kan helpen? Wil je de beste hulp bij je scheiding? Onze coaches stellen zich in onderstaande video´s graag aan je voor:

Roos Boer
Senior scheidingscoach Businessmanager SSN
Regio: Het Gooi
roos@succesvolscheidenhetgooi.nl
06-28 53 42 50
www.succesvolscheidenhetgooi.nl

Marloes Andriessen
Senior Scheidingscoach
Regio: Oisterwijk
info@marloesandriessen.nl
06-15 52 83 03
www.succesvolscheidenbrabant.nl

Brechje  van Geenen
Scheidingscoach
Regio: Amsterdam
brechje@succesvolscheidennoordholland.nl
06-53 44 44 57
www.succesvolscheidennoordholland.nl

Carolien Roobol
Scheidingscoach
Regio: Barendrecht
info@succesvolscheidenrijnmond.nl
06-36 05 49 71
www.succesvolscheidenrijnmond.nl

Diny Braak- van den Blink
Scheidingscoach
Regio: Winkel
info@mediationverbindt.nl
06-42 52 34 38
www.mediationverbindt.nl

Petra Den Hollander
Scheidingscoach
Regio: Barendrecht
info@advocatenpraktijkdenhollander.nl
010-50 13 230
www.advocatenpraktijkdenhollander.nl

Ria Vos
Scheidingscoach
Regio: Wolvega
Ria@vos-coaching.nl
06-13 64 38 80
www.vos-coaching.nl

Wencke Slütter
Scheidingscoach
Regio: Nijmegen
wencke@stuurkracht.nl
06-15 22 88 32
www.stuurkracht.nl

Yvonne Soons
Scheidingscoach
Regio: ‘s Gravenhage
yvonne@jezelfvoorelkaar.nl
06-53 41 41 66
www.jezelfvoorelkaar.nl

Annegien Hanemaaijer
Scheidingscoach
Regio: Utrecht
info@onzescheidingscoach.nl
030 234 34 34
www.onzescheidingscoach.nl

Nicoline de Roos
Scheidingscoach
Regio: Heemstede
nicoline@losbinden.nl
06 36 21 23 32
www.losbinden.nl

Bianca van der Sterre
Scheidingscoach
Regio: Voorne-Putten
bianca@gewoonouderenkindzijn.nl
06 20 37 12 91
www.gewoonouderenkindzijn.nl

Joyce van Dam
Scheidingscoach
Regio: Hooglanderveen
joyce@ont-wikkeljescheiding.nl
06 150 55 052

Mirjam Danko
Scheidingscoach
Regio: Huizen
06 24 57 86 23