Maak kennis met een coach bij jou in de buurt:

Wanda Vendrig

Directeur Succesvol Scheiden Nederland

Succesvol Scheiden is een exclusief coachprogramma. Het is speciaal ontwikkeld voor en door ouders die positief met de andere ouder om willen gaan, in het belang van hun kinderen, tijdens en na de scheiding.
Ben jij op zoek naar een gecertificeerde coach die je kan helpen? Wil je de beste hulp bij je scheiding? Onze coaches stellen zich in onderstaande video´s graag aan je voor:

Roos Boer
Senior scheidingscoach Businessmanager SSN
Regio: Het Gooi
roos@succesvolscheidenhetgooi.nl
06-28 53 42 50
www.succesvolscheidenhetgooi.nl

Marloes Andriessen
Senior Scheidingscoach
Regio: Oisterwijk
info@marloesandriessen.nl
06-15 52 83 03
www.succesvolscheidenbrabant.nl

Brechje  van Geenen
Scheidingscoach
Regio: Amsterdam
brechje@succesvolscheidennoordholland.nl
06-53 44 44 57
www.succesvolscheidennoordholland.nl

Koos van der Zwet
Scheidingscoach
Regio: Zwijndrecht
info@rscd.nl
06-12 65 02 60
succesvolscheidendrechtsteden.nl

Carolien Roobol
Scheidingscoach
Regio: Barendrecht
info@succesvolscheidenrijnmond.nl
06-36 05 49 71
www.succesvolscheidenrijnmond.nl

Diny Braak- van den Blink
Scheidingscoach
Regio: Winkel
info@mediationverbindt.nl
06-42 52 34 38
www.mediationverbindt.nl

Petra Den Hollander
Scheidingscoach
Regio: Barendrecht
info@advocatenpraktijkdenhollander.nl
010-50 13 230
www.advocatenpraktijkdenhollander.nl

Tessa Engler
Scheidingscoach
Regio: Halsteren
tessa@dedutchmediators.nl
06-53 24 42 61
www.dedutchmediators.nl

Wencke Slütter
Scheidingscoach
Regio: Nijmegen
wencke@stuurkracht.nl
06-15 22 88 32
www.stuurkracht.nl

Rian Blom- de Lange
Scheidingscoach
Regio: Goudriaan
info@doeriancoaching.nl
06-13 45 58 63

Ria Vos
Scheidingscoach
Regio: Wolvega
Ria@vos-coaching.nl
06-13 64 38 80
www.vos-coaching.nl

Annemarijn Zegelink
Scheidingscoach
Regio: Elst
info@hetnieuwefundament.nl
06-46 10 92 31
www.hetnieuwefundament.nl


Bjorn Verhelst
Scheidingscoach
Regio: Amsterdam
bjorn@deblauwebeer.nl
06-55 91 33 03
www.deblauwebeer.nl


Roos Mitchell
Scheidingscoach
Regio: Valkenswaard
info@scheidingscoachroos.nl
06-27 06 78 38